שם:
טל':
אימייל:
אזור:  
מטבחים  מטבחים במבצעים מיוחדים  עיצוב מטבחים  יבואני מטבחים  תכנון מטבחים  עיצוב פנים  
לפרטים נוספים
E
דגם: E
תכנון מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
F
דגם: F
תכנון מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
G
דגם: G
תכנון מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
I
דגם: I
תכנון מטבחים
לפרטים נוספים>>

תכנון מטבחים זו חוויה בפני עצמה- להיות שותפים בשלבים של תכנון מטבחים הופך אותנו לחלק בלתי נפרד מהמטבח שלנו ומה שהוא הופך להיות- תכנון מטבחים הוא הדרך שלנו להפוך את המטבח לייחודי לנו- לצרכים שלנו, לרצונות שלנו ולמיומנות שיש לנו בבישול והכנת אוכל.
תכנון מטבחים בא קודם כל לענות על הצרכים של הבנאדם בהתאם למציאות- בהתאם ל"מגבלות" שיש למקום ואיך אפשר לתמרן כדי בכל זאת ליצור את המטבח הכי מתאים.

תכנון מטבחים עשויה להיות חוויה מרתקת לכולם- בין אם אנחנו שפים שעובדים כל יום כל היום עם אוכל לאנשים "פשוטים" ש]פשוט רוצים ואוהבים לבשל בנוחות, תכנון מטבחים עשויה ללמד אותנו הרבה, קודם כל על עצמנו ומה אנחנו צריכים כדי שיהיה לנו נוח לפעול בתוך סביבת המטבח וגם באופן כללי על הדרכים ליצור מטבחים שגם יעילים וגם נוחים למשתמש הביתי.

מטבחים הם המקום שלנו להכין לעצמנו אוכל- מטבחים הם המקום שבו אנחנו מזינים את עצמנו במה שאנחנו מבשלים, ועל כן נאמר "אתה אוכל את הדייסה שבישלת".
המטבחים שלנו עשויים או לעורר בנו תשוקה עזה לאוכל או לעורר בנו בחילה קשה ורצון עז לברוח מהמקום. זה עשוי להסתמן לכאן או לכאן גם על פי העיצוב של המטבחים- מטבחים מבולגנים או בעלי נטייה להתבלגן עקב חוסר תכנון מטבחים נכון עשוי להפוך את החיים שלנו במטבח והחיים שלנו בכלל (כשאנחנו מסתמכים על אוכל מוכן או אוכל מוזמן) הופכים להרבה פחות נעימים.

סה"כ החוויה שאמורה להיות בתוך המטבח היא חוויה נעימה וכיפית שתעורר בנו את התשוקה להכין לעצמנו אוכל (אם עדיין אין לנו תשוקה שכזאת, זאת אומרת). תכנון מטבחים הוא הדרך ליצור לעצמנו מטבח שכזה.