שם:
טל':
אימייל:
אזור:  
מטבחים  מטבחים במבצעים מיוחדים  עיצוב מטבחים  יבואני מטבחים  תכנון מטבחים  עיצוב פנים  
לפרטים נוספים
J
דגם: J
תכנון מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
K
דגם: K
עיצוב פנים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
L
דגם: L
עיצוב פנים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
M
דגם: M
עיצוב פנים
לפרטים נוספים>>

עיצוב פנים
אם פעם קנינו בתים מהקבלן, קיבלנו רהיטים ישנים מההורים או קנינו סלון במבצע וזה היה פרויקט "עיצוב פנים הבית" עבורינו הרי שכללי המשחק השתנו ובגדול.
הגלובליזציה, אמצעי התקשורת, ריבוי מסרים וריבוי ייצרנים בשוק הפכו את כל הפרספקטיבה שלנו ויצרו שינוי ריאקציוני בתפישות העקרוניות בעיקר על הגבול של ,צריך" ו"נחמד שיהיה".
אם בעבר, מקרר היה בגדר חובה ואילו מומחה לעיצוב פנים היה נחמד שיהיה... כיום - עיצוב פנים הוא חובה בכל בית בישראל. בין אם אתם זוג צעיר ובין אם אתם משפחה סטנדרטית עם שני ילדים + כלב + משכנתה... הינכם מתבקשים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של עיצוב פנים.


אז נכון שיש את אלו שלוקחים את הדרישות צעד אחד קדימה וממש מתמחים בתחום של עיצוב פנים ואף פונים למומחים המובילים את הענף של עיצוב פנים בארץ (יש אפילו אנשים, בקרב העשיריון העליון והשני אשר מביאים מומחים לתחום של עיצוב פנים מחו"ל, מדובר על מעצבי פנים שהם שם דבר בתחום, רק בכדי שיעצבו עבורם את הבית).
לרוב הציבור בארץ אין את התקציב לשכור מומחה "גורו" לתחום של עיצוב פנים אבל - הם אכן הבינו שהם צריכים לעשות זאת בעצמם וזה אומר שלא מקבלים בית מוכן מקבלן ומכניסים אליו את הרהיטים הישנים...


עיצוב פנים למטבח מודרני או לכל מטרה  מתחיל מבחירת צבע לקיר (או צבעים שונים לקירות), וממשיך בבחירת מסגרות לחלונות (לא, אף אחד כבר לא מוכן לקבל את החלונות הסטנדרטיים הפשוטים שמגיעים עם הבית), דרך בחירת דלתות ייחודיות ועד לאחרון הרהיטים. עיצוב פנים דורש השקעה מרובה של זמן וכמובן - השקעה תקציבית.
הרף היום הוא גבוה ורק הולך ועולה. אנשים שואפים להציג בית לתפארת - בית חדשני, יפה, ייחודי. הרף עולה גם כי יש לנו כיום אופציות מרובות, החל מרשתות מובילות לעיצוב וריהוט בתים וגינות, דרך בעלי מקצוע פרטיים וכולל יבואנים אשר כולם מתמחים בתחום של כלים לעיצוב פנים הבית.