שם:
טל':
אימייל:
אזור:  
מטבחים  מטבחים במבצעים מיוחדים  עיצוב מטבחים  יבואני מטבחים  תכנון מטבחים  עיצוב פנים  
לפרטים נוספים
brt3_1c
דגם: brt3_1c
עיצוב מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
hac1_1c
דגם: hac1_1c
עיצוב מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
hac2_1c
דגם: hac2_1c
עיצוב מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
haz6_1c
דגם: haz6_1c
עיצוב מטבחים
לפרטים נוספים>>

עיצוב מטבחים - איך לעצב וגם לחסוך

עיצוב מטבחים בצורה חסכנית הוא אופציה ריאלית ביותר וכיום כך שאם יש לכם תקציב מזערי ואתם חוששים כי לא תוכלו לעמוד בהוצאות של עיצוב מטבחים, כדאי לכם לקרוא מאמר זה.

עיצוב מטבחים בצורה חסכנית, יעילה וחכמה לחלוטין לא אומר שאתם מוותרים על אסתטיקה או על מקוריות. ראשית כל, עיצוב מטבחים זה שאלהשל טעם וריח ולא קונצנזוס.

עיצוב מטבחים בתקציב נמוך / חסכוני זה בעיקר השקעת המשאבים בבדיקה ומחקר. אתם מבזבזים זמן ולעיתים גם אנרגיה (אבל אתם מבזבזים זמן ואנרגיה שיחסכו לכם בסוף הרבה כסף)!

עיצוב מטבחים הטיפים החשובים:

1. עיצוב מטבחים - יש "מאסט" ויש "נייס טו הב", חשוב להגיע להחלטה מה באמת חשוב ועל מה ניתן לוותר או על מה ניתן להתפשר. אם אתם ממש סגורים על רצפת פרקט וחושבים שזה מה שיהפוך את המטבח למדהים - לכו על זה אבל אם אתם לא בדיוק מתלהבים, לא חבל לבזבז כמה אלפי שקלים (טובים!)?

2. עיצוב מטבחים - מבצעים סקרים על גבי סקרים לפני שקונים. כיום, כשיש שפע של יצרנים ויבואנים בתחום של עיצוב הבית ועיצוב מטבחים בפרט, יש לכם את האופציה לעבור מבית עסק אחד לשני,לבדוק עלויות, מבצעים, הטבות...כמו כן, יש כיום את הכלי הנפלא הזה שנקרא אינטרנט ודרכו ניתן לבצע מחקרים ולהשוות מחירים.

3. עיצוב מטבחים - עשו בעצמכם כמה שאפשר - מאוד מפתה להזמין מטבחים קומפלט ולשלם למישהו שיסייד, ינקה, יתקין וכו'. על החומרים, המכשור, הציוד והרהיטים אתם אכן תשלמו אבל ישנם תשלומים נלווים (הובלה, התקנה, צביעה ועוד) אותם אתם יכולים לבצע בעצמכם ולחסוך מאות ואלפי שקלים.

ישנן רשתות רבות אשר מציעות מוצרים אותם ניתן להרכיב בבית והם בעלות נמוכה יותר, כמו כן, תמיד ניתן להעזר בחבר עם ג'יפ לצורך סחיבת ציוד וריהוטלבד ולחסוך דמי הובלה. הטיפ הכי חשוב לפרויקט עיצוב מטבחים הוא להצטמצם מבלי להתפשר.