שם:
טל':
אימייל:
אזור:  
מטבחים  מטבחים במבצעים מיוחדים  עיצוב מטבחים  יבואני מטבחים  תכנון מטבחים  עיצוב פנים  
לפרטים נוספים
A
דגם: A
יבואן מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
B
דגם: B
יבואן מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
C
דגם: C
יבואן מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
D
דגם: D
יבואן מטבחים
לפרטים נוספים>>

יבואני מטבחים

אם נמאס לכם להכנס לבתים של חברים ובני משפחה ולראות שוש ושוב את אותם מטבחים סטנדרטיים, מאותן רשתות, מאותו פס ייצור בדיוק - זה הזמן לפנות אל יבואני מטבחים. יבואני מטבחים הם יבואנים מורשים / מקצועיים המתמחים ביבוא של מטבחים (ריהוט ואבזור) למטבח ולכן הם נקראים "יבואני מטבחים". יבואני מטבחים עובדים מול רשתות יוקרתיות אךהם גם עובדים באופן פרטי מול קבלנים, אדריכלין ומעצבי פנים.

יבואני מטבחים הם אלו אשר נמצאים בכל התצוגות המרשימות בעולם. הם מכירים ייצרנים ומעצבי ריהוט מובילים בעולם, מכירים טרנדים חדשים, מבינים בסגנונות\ בסוגי חומרים וכו'. יבואני מטבחים הם בעיקר יבואנים מקצועיים אשר מייבאים חלקי מטבחים איכותיים מאירופה (שם הסטנדרטים הם מהגבוהים ביותר הן מבחינה עיצובית והן מבחינת איכות המוצר). יבואני מטבחים רבים גם סוחרים עם ספקים אמריקאים וישנן גם יבואני מטבחים אשר סוחרים עם יצרני מהמזרח (סין בעיקר) אך הקונספט המרכזי של פניה אל יבואני מטבחים היא כדי להגיע למראה האירופאי / השיקי / היקר והמשובח.

רכישת רהיטים עבור המטבח מאותם יבואני מטבח, בין אם אתם פונים אל יבואני מטבח ישירות או עובדים דרך קבלן, אדריכל או אפילו רשת מוכרת, היא לרוב יקרה יותר. יבואני מטבח רוכשים פרטים יקרים ומשובחים מלחתחילה וכן הם גובים עמלות כך שרכישה מאותם יבואני מטבחים היא מראש יקרה יותר אבל לכל אלו מבניכם אשר מאסו בזמן בסגנון העיצובי הסטנדרטי.לכל מי שחולם לעצב מטבח קלאסי / איכותי - מרהיב ביופו, לכ מי שאסתטיקה חשובה לו - רכישת מטבח מידי יבואני מטבחים היא הוצאה מוכרת. חשובלזכור כי אמנם יבואני מטבח הם "יקרנים" ביחס לסוחרים המקומיים, הם מוכרים לכם סחורה באיכות הגבוהה ביותר כך שלטווח הארוך - מדובר על רכישה משתלמת.